Upravit stránku
Představujeme vám novou řídicí jednotku URMET FDI TRANSIT+, která umožňuje pohodlnou správu čipových klíčů (přívěsků či karet) přes aplikaci v mobilním telefonu. Nahrávání čipů do této aplikace je velmi jednoduché, provádí se přiložením k telefonu. Samotné ovládání přístupu pak probíhá přes originální FDI čip na přívěsku, nebo originální FDI kartu. Oba tyto prvky jsou hardwarově zabezpečené. Na prvním místě je tedy bezpečnost a přitom snadná správa uživatelů. Více o systému a jednotlivých komponentách v našem katalogu FDI Transit+.
propojení.jpg
spojení.jpg

Výhody systému TRANSIT+

  • Řídicí jednotka obsahuje až dvě FDI Mifare+ čtečky připojené dvouvodičovou sběrnicí s vlastním protokolem. Ten zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mifare+ klíče zabraňují klonování.
  • Jednotka je chráněna heslem, což zvyšuje bezpečnost v Bluetooth komunikaci.
  • Systém umožňuje napojit také RF vysílač například pro dálkové ovládání brány.
  • Komfortní ovládání přes mobilní aplikaci pro Android i iOS. Možnost aktualizace jednotky z aplikace.
  • Rychlá aktualizace nastavení.

Jednotka je součástí přístupového systému značky Urmet FDI a je určená pro vnitřní montáž na zeď v interiéru nebo na standardní DIN lištu.

Ideální přístupový systém pro menší bytové domy

TRANSIT+ je určený hlavně pro menší bytové domy do 6 bytů nebo do menších firem. Pro větší počet uživatelů doporučujeme vyšší řadu řídicího systému URMET FDI EDC, který se spravuje přes cloud, případně vzdáleně nebo s využitím servisní podpory. Pro bytové domy s více vchody či pro potřebu napojení více periferií (zvonky, výtahy apod.) pak doporučujeme nejvyšší řadu URMET FDI iPassan.