Upravit stránku
Víme, že každá zakázka si zaslouží, ba dokonce vyžaduje individuální přístup. Proto stačí si u nás objednat výrobek a automaticky k němu získáte i nadstandardní služby, které by vám konkurenční firmy ihned naúčtovali. Mezi tyto služby patří:
  • odborná konzultace a doporučení vhodného výrobku pro váš případ
  • naprojektování a konzultace technických záležitostí
  • volba ideálního způsobu provedení celé akce
  • řešení estetické stránky akce (návaznost fasád, vnitřních omítek nebo podlah)
  • realizace díla "na klíč" - zajistíme správnou návaznost všech úkonů, které s realizací souvisí

Komplexní řešení

Víte, že je mnohem lepší najmout si firmu, která se postará o celou zakázku kompletně, než domlouvat každou činnost zvlášť s někým jiným?

Při všech elektro pracích se raději spoléháme sami na sebe a po realizaci konkrétní akce jsme si jisti, že jsme každý krok udělali poctivě. Za takové dílo se pak zaručíme a poskytneme vám na něj řádný servis. V případě, že si najmete na některou část práce byť sebelepšího řemeslníka, může dojít k neshodě, která může dospět i k neúspěšné instalaci objednaného produktu. Kromě toho ušetříte čas, protože všechny úkony budou dokonale provázané.

Dveře a jejich elektrické či elektromotorické zámky jsou zcela neoddělitelné. Každý komponent má navíc svá specifika a nemusí pasovat k jinému dílu. Proto si stále testujeme svá řešení, a vytváříme tak 100% funkční systémy, jež jsou navzájem plně kompatibilní.

Servis a péče

Předáním 100% funkčního díla náš servis a péče o zákazníka nekončí. Každý zákazník může využít servisní smlouvy uzavírané již s objednávkou díla, díky níž získá zvýhodněné podmínky pravidelného servisu. Další možností je o jednotlivý servis žádat kdykoli v případě potřeby. 

Poskytujeme servis záruční, pozáruční i mimozáruční. Kromě praxe s přístupovými systémy máme bohaté zkušenosti s realizací vstupních portálů a vchodových dveří do panelových a bytových domů. Proto umíme vše sladit tak, aby byl výsledek 100% funkční

Servis vždy poskytujeme tak rychle, jak je to možné, ani v případě záručních oprav nečekáme na zákonem stanovené lhůty - neposkytujeme však havarijní službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jakmile k nám vyšlete požadavek prostřednictvím servisního formuláře, nejpozději do několika hodin (avšak často i obratem) se vám ozveme s žádostí o upřesnění požadavku. Technika vyšleme během 24 hodin (v pracovní dny). V případě naléhavé situace uvolníme technika ihned, takže se na místo, kde je ho třeba, dostaví během několika hodin, a to prakticky v jakémkoli kraji ČR. Takovým havarijním situacím se ale snažíme od prvopočátku práce předcházet.

Abyste jim předešli i vy, nevynechte 2-4x ročně pravidelnou kontrolu, která případné nedostatky včas odhalí. Kontroly jsou zaměřené především na údržbu pohyblivých částí.