Přístupové systémy

Dveře mohou být sebelepší, ale s nefunkčním či špatně zvoleným přístupovým systémem je budete jen těžko používat. Postaráme se o instalaci, zprovoznění a následný servis vašich čteček (čipových, numerických, biometrických, Bluetooth nebo NFC, jejichž obliba stoupá na úkor kódových zámků) i autonomních a síťových domovních systémů. Samozřejmě vám pomůžeme i s klasickými zámky.

Zároveň vám poradíme se zámky k přístupovým systémům a vysvětlíme, kde je vhodné použít ten který vstupní systém, aby vám plně vyhovoval. Přístupových systémů nabízíme mnoho druhů, každý se přitom hodí na jiné dveře a pro jiné situace. Všechny je lze přitom nainstalovat na stovky různých dveří a zámků.

 

Proč si na instalaci přístupových systémů vybrat právě nás?

Součástí naší práce je vždy připojení na bezpečnostní, obvykle vícebodové elektromotorické zámky. Samozřejmostí je dodávka a montáž záložního zdroje, který zajistí stoprocentní funkčnost systému i v případě výpadku elektrického proudu. Nemusíte se tedy obávat, že byste se do domu nedostali. 

Přístupové systémy jsou úzce provázány se zvonky a kamerovým systémem, o něž se rovněž postaráme. Zajistíme kompletní služby, kvalitní servis a trvalou podporu. Nejsme omezeni pouze na vybraný druh přístupového systému, ale pracujeme s mnoha typy a značkami. Dokážeme proto navrhnout nejvhodnější možné řešení, pro konkrétní dveře a situaci.

 

Elektronické přístupové systémy pro bytové domy a administrativní budovy

Svou práci odvádíme kvalitně, a aby byla opravdu zhodnocena, používáme k ní produkty prověřených značek. Patří mezi ně například:

Přístupový systém Patron-Pro

 • Mul-T-lock SMARTair - nejvyšší úroveň všech typů přístupových systémů od autonomních až po síťové, s možností vzdálené správy. Systém je použitelný od hlavních vstupů, přes zádveří, výtahy a garáže až po kanceláře, hotelové pokoje, kolárny anebo dveře do sklepa. Obsahuje ucelené řešení skládající se z mnoha typů komponent, ze kterých lze vždy vybrat optimální variantu. Na hlavní vstupy doporučujeme kombinaci samostatné čtečky (na stěně či rámu dveří) a pevného kování - madla, nebo koule, do vnitřních chráněných prostor už můžete zvolit například čtečku integrovanou v kování nebo klice a do nejméně rizikových prostor elektronické vložky. Systém umožňuje nastavení práv k jednotlivým dveřím - tzv. generální systém, kdy např. správce může do všech dveří, ale pošta pouze do hlavních, včetně možnosti nastavení časového přístupu. Více informací naleznete v tomto dokumentu.
 • Urmet / FDI – mnoho typů provedení, možnost integrace do zvonkových panelů a správy rozsáhlých sítí. Možnost originálních čipů v podobě přívěsku na klíče, dálkového ovládání přístupu například u garážových vjezdů nebo bran, čtečky čipů v antivandal provedení, mini čtečky. Řídící jednotka je bezpečně umístěná uvnitř domu. Systém je vícestupňově chráněn proti zneužití a nabízí pestrou škálu řešení vyvíjených speciálně pro panelové a bytové domy.
 • FDI Matelec – nabízí pestrou škálu řešení a správy systému, vyráběné speciálně pro panelové a bytové domy.
 • Patron – mnoho možností řešení, zde je možná i jednoduchá správa vstupu přes mobil
 • Kaba – řešení pro ty, kteří nechtějí nic předělávat a chtějí pouze namontovat přístupový systém
 • GU – zde je možná dokonalá integrace čtečky i celého systému do křídla hliníkových dveří Elite
 • Tesla – výrobky zajišťují ekonomické řešení, ale mají jen nízkou úroveň zabezpečení

 

Proč mít spolehlivý přístupový systém?

Kvalitní a spolehlivý přístupový systém má mnoho výhod:

 • Máte přehled o tom, kdo se ve vašem domě pohyboval
 • Otevírání čipem je velmi pohodlné i s plnýma rukama
 • Nemožnost přidělání libovolného počtu klíčů – čipy může přidělat pouze domovní správa nebo k tomu pověřená osoba s přístupem k zakódovanému softwaru
 • Odstěhuje-li se někdo z domu a čip neodevzdá, stačí ho vymazat ze systému a tento člověk už se již dovnitř nedostane
 • Výroba čipů je levnější než výroba klíčů ve stejné úrovni zabezpečení, ztráta čipu není žádný problém
 • Přístupový systém lze postupně zdokonalovat – pokud budete chtít provést po několika letech úpravy, nebo rozšíření na další dveře, není třeba předělávat celý systém
 • Dlouhodobě se jedná o nákladově velmi efektivní řešení
 • Vydávání a odebírání čipů si korigujete sami prostřednictvím příslušného software, nebo necháte správu na nás

 

Moderní přístupové systémy pro rodinné domy a malé firmy

I majitelé rodinných domů čím dál častěji upřednostňují moderní přístupové systémy před klasickým zámkem na klíč.

Často to dělají zejména kvůli dětem či seniorům, kteří domácnost obývají – důvodem jsou časté ztráty klíčů nebo jejich zapomínání uvnitř domu a následné „zabouchnutí“. Sofistikovaný přístupový systém takovou lidskou chybu eliminuje. Odpadají tedy časté výměny zámků a přidělávání klíčů, čímž se zpravidla už po roce od instalace zaplatí i vyšší pořizovací náklady.

Přístupový systém pro rodinné domy Entr - základní panel.

Přístupový systém ENTR™ od Mul-T-Lock

 • nespornou výhodou tohoto řešení pro rodinné domy je jednoduchost jeho instalace – není potřeba nijak zasahovat do konstrukce dveří, stačí jej jednoduše na zvolené vstupní dveře namontovat.

 • kromě otevření dveří přiložením otisku prstu je možné systém ovládat i prostřednictvím webové aplikace a ze všech přístrojů disponujících technologií Bluetooth, například smartphony nebo tablety. Zároveň ho lze ovládat i dálkovým ovladačem.

 • tento přístupový systém nachází uplatnění i v objektech malých firem, kde neustále hrozí ztráta klíčů a následné riziko vykradení či poničení vybavení. Vytvořením databáze otisků prstů či přidělením práv k přístupu do domu se dá jasně specifikovat síť uživatelů, kteří budou mít ke vstupu do domu práva. Konkrétním osobám je také možné nastavit určitá práva v určitou denní a noční dobu.

 • více informací a video + aktuální akce ZDE

 

 

Co ještě přístupový systém umí?

 

 

 

Biometrický přístupový systém

Díky vstupnímu systému můžete ovládat vstupy čtečkou čipů a karet, kódem, dálkovým ovládáním nebo spuštěním požárního systému, oblíbeným řešením jsou také biometrické přístupové systémy čili zařízení se čtečkou prstů. V této oblasti jsou také čím dál více populární Bluetooth a NFC systémy, ale ty se hodí spíše pro privátní účely.

Díky takovému systému můžete ovládat výtahy v síti, domovní telefony, můžete provádět kontrolu vstupu do domu, vjezdu či výjezdu z domovní garáže, ovládat závoru na parkoviště i kohoutek společné vody na záhonky. Při instalaci přístupového systému s webovou administrací jej lze ovládat přes mobil či internet v počítači.

 

 

 

Kontaktní formulář