Upravit stránku

V rámci elektromontážních prací nabízíme instalace komplexních domovních sítí, do nichž lze napojit zvonky, domovní telefony, kamerový systém a další prvky. 

Zvonky a telefony musí být v rámci funkční domovní sítě vždy propojeny. Vodiče, které od počátku existence starších panelových domů zajišťovaly funkčnost domovních sítí, jsou již zastaralé a potřebují repasi či kompletní výměnu, aby dále splňovaly svou funkci.

Rekonstrukce a výměna domovních sítí zpravidla spočívá v nahrazení analogových systémů těmi digitálními, které disponují mnoha výhodami - zajišťují kvalitní přenos signálu, poskytují ochranu proti vyblokování celého systému jedním uživatelem (při vyvěšení jednoho sluchátka) a konečně je možná i absence ohromných svazků kabelů vedených po celém objektu. 

Výhodou moderních systémů je také jednoduchost instalace rozvodových kabelů, protože připojení je realizováno pomocí jedné páteřní sběrnice o 2-6 vodičích, k nimž se následně připojují jednotlivé komponenty. Instalace digitálních systémů je proto v drtivé většině případů výhodnější z ekonomického hlediska i z hlediska samotného uživatele.

Stále vyhledáváme nové trendy a v současné době pracujeme se zcela ojedinělým řešením - s dvouvodičovým unipolárním digitálním videosystémem 2Voice, který nabízí nejen komfortní používání, ale i nadstandardní funkce. V celém systému figurují pouze 2 vodiče. Systém pojme až 128 uživatelů na stoupačku a 32 stoupaček, nabízí 4 paralelní audio/video telefony či 5 přídavných kamer pro každý panel. 

Chcete získat více informací? Obraťte se na nás prostřednictvím formuláře níže.