Upravit stránku
Netrapte se, jakým způsobem připravit zadání pro cenovou nabídku domovních rozvodů nebo systémů pro správce bytových domů. Vyzkoušejte náš nový konfigurátor domovních zvonků a systémů. S jeho pomocí rychle a snadno zjistíte, jak nejvhodněji navolit  potřebnou skladbu produktů. Průvodcem vám budou zkušenosti z našich realizací, které za roky naší činnosti zajistili, že můžeme dopočujit nejvhodnější řešení šitá na míru. Nyní vám jsou k dispozici zcela on-line, 24 hodin denně a zdarma.
Domovní zvonky

Domovní sítě jsou dnes v moderních panelových a bytových domech samozřejmostí. Ve starších objektech je třeba rekonstrukce, aby i jejich obyvatelé mohli mít vše pod kontrolou. Do komunikační domovní sítě spadají zvonky, domovní telefony, videotelefony, kamerový systém, internet či televize – vždy lze provést kompletní výměnu sítě. V případě, že se pro rekonstrukci rozhodnete, doporučujeme přejít na moderní digitální formu celé sítě. Její výběr vám usnadní právě náš nový Konfigurátor. 

 

Napište nám své dotazy ke konfigurátoru

  • Adresa

    Pokud nám uvedete kde by se měla realizace konat, budeme moci nabídku více zpřesnit s ohledem na vzdálenost místa realizace. Děkujeme.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.